PROGRAM | OYUN | VİDEO | FİLM | C.STRİKE |

PROGRAM | OYUN | VİDEO | FİLM | C.STRİKE |

  Frmcs v6 Config CFG İndir + Mermi Sekme yok

  Paylaş
  avatar
  uluer70

  Mesaj Sayısı : 449
  Kayıt tarihi : 09/06/10
  Yaş : 27

  Frmcs v6 Config CFG İndir + Mermi Sekme yok

  Mesaj tarafından uluer70 Bir Paz Şub. 12 2012, 19:28

  Aim - Mermi Sekmeme - No Recoil
  Aim & Norecoil : Headlock Aim (Tarafımca geliştirildi), Silaha Özel No Recoil (M4a1, Ak47, Mp5, Deagle, Usp).
  Grafik Scriptleri : Gece Modu (Nightmode - Geliştirildi), Aydınlık Duvarlar (Lightwalls), FullBright, Beyaz Duvarlar (WhiteWalls - %100 Çalışıyor), Smooth Walls.
  Software Görüntü Scriptleri : Gece Modu (NightMode), SmoothWalls, Bluechasecam (Geliştirildi), Hitboxları Göster (Geliştirildi).
  Diğer Scriptler : Awp Zoomshot, Awp Crosshair, Bunny Hop, Matrix Jump, Duble Duck, 180 Turn, Afk Script.
  Bindli Scriptler : Net script (Rate), Volume Script, Sensitivity Script, Silent Defuse, Numpad autobuy.
  Aim & Norecoil

  Headlock Aim + Recoil : Bu script, diğer headlock scriptleri gibi, ateş edince -mlook yaparak mouse'yi hs izasında kilitler, fakat bilindiği gibi bu scriptte tek tek atış yapmazsanız sekme olur.
  Crosshair kafa hizasında olduğu için, sekmedeki crosshairin yükselme oranınıda eklersek, bu durumda hiçkimseyi vuramazsınız (İsteyen, diğer configleri indirip deneyebilir).
  Peki, biz ne yaptık?, söyliyim. Biz, No Recoil ekleyerek, silahtaki sekmeyi en aza getirip headlock aimde performansı %80 arttırdık.
  Not : Oyun içerisinde yaşanan bir sorun daha vardı, mesela oyuncu sizden yüksek veya alçak konumda olduğu zaman scripti tekrar deaktif etmeniz gerekiyordu, biz bunu mouse3'e uyarladık.
  Scripti aktif ettiğiniz zaman sol üsttede "Türkçe olarak" bilgi verir ve mouse3 ile anlık olarak çok seri bir şekilde aktif-deaktif edebilirsiniz. (Aktif olup olmadığını, sol üstteki bilgiyle görebilirsiniz)

  Silaha Özel No Recoil : Bu script, her silaha özel pitchspeed değerleri kullanarak, en ideal no recoil scripti olmayı başarıyor.
  No recoili, oyun içerisinde anlık olarak mouse3 ile aktif-deaktif edebilirsiniz.
  Türkçe olarak sol üst tarafta, hangi silahın scriptini aktif-deaktif ettiğinize kadar bilgi vericektir.

  Grafik Scriptleri

  Gece Modu: Bilindiği gibi bu script görüntüyü karartıp, renkli modelslerinde daha rahat görünmesinde fayda sağlayabiliyor.
  Normal gece modu scriptinde, lightgamma değerinin tek kullanılması yüzünden bomba atılan yerler aydınlanıyordu. (Aydınlanan yer, fazla aydınlanıyordu).
  Ben, scripti geliştirerek (Gamma, Brightness vs. gibi değerleri) 0'a çekerek, en düşük aydınlanmayı sağladım, bu sadeyede neredeyse bomba atılan yerde aydınlanma mevcut değil.

  Lightwalls: Bu script, duvarları aydınlık yapar.

  Full Bright: Bu script, mapta tam aydınlatma sağlar, bu sayede karanlık yer kalmaz.

  Beyaz Duvarlar & Smooth Walls : İki scriptide bilmeyen yoktur, white walls duvarları beyaz yapar, smooth walls ise white walls gibidir fakat tek farkı renklidir (Bence smooth walls daha güzeldir).
  Bu script, hiçbir configde çalışmamaktaydı, kimi retry attırıp tekrar aynı server bağladı, kimi sadece disconnect atıp size farklı bir servere girmenizi bile söylemedi.
  Halbuki, gl_max_size komudunun etkili olması için serverinizi değiştirmeliydiniz, biz bunu türkçe olarak belirttik, sadece bu iki scriptte server değiştirmeniz gerekiyor.
  Zaten diğer scriptlerde, reconnect atarak yine aynı servere bağlanıyorsunuz.

  CFG Nasıl Kurulur
  Kurulum : İndirdiğiniz rar arşivindeki ; frmcsv6.cfg, autoexec.cfg, commandmenu.txt, frmcs klasörünü, gfx klasörünü, models klasörünü, sprites klasörünü "CSTRİKE" klasörüne atınız. "Değiştirilsin mi?" sorusunu, "Evet" olarak yanıtlayınız.


  Kullanımı : CS'ye girdikten sonra, oynamak istediğiniz sunucuya bağlanıp, team seçimi yapınız.
  Eğer socl sw'de iseniz, socl taramasının sonlanmasını bekleyip...
  H tuşuna (commandmenu) açınız ve "Frmcs V6 Aktif" butonuna tıklayınız.
  Eğer, setinfo kullanımı yasak değilise H (commandmenu) den "Setinfo Aktif" butonuna basarak, setinfolarıda aktif edebilirsiniz.

  Diğer özellikleride, oyun sırasında H (Commandmenu)den aktif edebilirsiniz.

  Script ve Commandmenu olabildiğince türkçeleştirilmiştir.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


  _________________
  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Paz Ocak 20 2019, 12:33